Meinungen

Opinie

Jest ok, przeszłam rekrutację i byłam na pierwszym wyjeździe. Dojazd busem pod dom podopiecznej. Spora pomoc koorynatorów w razie jakichkolwiek pytań i problemów.
Opiekunka
Odpowiednie warunki mieszkaniowe, płacą na czas i nie ma problemu z kontaktem z menagerem. Praca jest odpowiednia dla osób odpowiedzialnych, chcących opiekować się starszymi osobami. Nie każdy się sprawdzi w tej pracy. Ja jednak jestem bardzo zadowolona. Polecam
Opiekun
Wyjazdy są szybko organizowane, transport wygodny. u mnie wyjazd się przełożył o kilka dni w ostatniej chwili, trudno tak czasem bywa. Ale trafiłam do bardzo dobrej pracy i nie żałuję.
Opiekunka
Od roku szukałam odpowiedniej opieki nad moją chorą, leżącą 91 letnią mamą. Dopiero 4 miesiące temu polecono mi Favoris i od tego momentu jestem spokojna jeśli chodzi o jakość opieki nad mamą. Opiekunka jest prawdziwą profesjonalistką. Dostosowała opiekę do moich potrzeb zarówno pod względem umiejętności i kwalifikacji opiekunki.
Podopieczna
Długo szukałam odpowiedniej opieki dla moich Dziadków i w końcu się udało - opiekunka słucha podopiecznych i to chyba największa różnica między tym a pozostałymi podmiotami. Jeżeli coś nie odpowiada - szuka właściwej osoby na zastępstwo. Dziękuję za pomoc
Podopieczna
Pełen profesjonalizm. Dobór opiekunek na najwyższym poziomie - miłe, serdeczne i pomocne. Potrzebowałem opiekunki dla babci z dnia na dzień - myślałem, że to niemożliwe żeby zorganizować opiekę w bardzo krótkim czasie.
Podopieczna

Najlepsze referencje

poznasz od naszych Klientów