Nachrichten

Aktualności

Bariery w podjęciu pracy za granica jako opiekunka opiekun osób starszych

Pracę nad sobą można rozpocząć od zmiany myśli, które wydają się ograniczać lub odebrać pewne możliwości. Warto zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście potrzebujesz takich przekonań i jakie są one ze sobą powiązane.

Wielu z nas ma różnego rodzaju lęki, które występują, gdy podejmujemy się czegoś nowego. Jednak pamiętajcie, że lęk to normalna reakcja, a zwykle występuje w sprawach ważnych dla nas. Sprawia to, że czujemy się napięci przed egzaminem czy pierwsza rozmową kwalifikacyjną. Czasami boimy się odpowiedzieć na telefon czy otworzyć list, który może zawierać informacje o niepomyślnym rozwiązaniu sytuacji albo osobie, o którą dbamy. Niektórzy czują też po prostu lęk przed niczym i czekają na coś trudnego, choć tak naprawdę nic ich nie spotkało.

Lęk jest normalną reakcją, a zwykle występuje w sprawach ważnych dla nas. W tym przypadku chodzi o to, że czasami boimy się odpowiedzieć na telefon czy otworzyć list, który może zawierać informacje o niepomyślnym rozwiązaniu sytuacji albo osobie, o którą dbamy. Niektórzy czują też po prostu lęk przed niczym i czekają na coś trudnego, choć tak naprawdę nic ich nie spotkało.